صنايع بسته بندي چرمه در سال 1372 عملاً توليد خود را در ساخت ماشينهاي بسته بندي در شهر مشهد آغاز كرد و با روند رو به توسعه خود موفق به انتقال واحد توليدي به شهرك صنعتي توس گرديد و در سال 1378 نيز پروانه بهره برداري از وزارت صنايع در زمينه ساخت دستگاههاي بسته بندي تحت شماره 40351 را اخذ نمود و در اين راستا توانسته است با توليدات متنوع و استفاده از تكنولوژي روز در توليد محصولات با كيفيت مطلوب بخش مهمي از نيازهاي صنايع وابسته به بسته بندي را در داخل كشور و كشورهاي همجوار از جمله بحرين، كويت، امارات متحده عربي، عراق، كشورهاي آسياي ميانه، افغانستان و ... تامين نمايد.

استفاده از دانش روز بسته بندي، استفاده از مواد اوليه مرغوب، طراحي مناسب با توجه به نياز و سليقه مشتري و خدمات پس از فروش مناسب توانسته است نام صنايع بسته بندي چرمه را در بازار ايران به عنوان يكي از معتبرترين واحدهاي ماشين سازي بسته بندي مطرح نمايد.

«صنایع بسته بندی چرمه» موفق به کسب گواهینامه‌های ISO 9001:2008 و استاندارد CE اتحادیه اروپا شده است.

 

در اين واحد توليدي، توليدات شامل دو بخش مي باشد.

1- توليدات سري:

اين توليدات شامل دستگاههاي بسته بندي دستي، دستگاههاي بسته بندي پايي، انواع دستگاههاي شرينك پك كابيني و تونلي، دوخت و برش پلاستيك و سلفون، تاريخ زن حرارتي، نوارهاي نقاله مخصوص، اسكين پك و فرمينگ، سيستمهاي سيل فويل آلومينيوم، دستگاههاي بسته بندي فلوپك و ... مي باشد.

2- توليدات خاص:

اين بخش متناسب با نياز مشتري و طراحي خاص، دستگاههاي مورد نياز را بر اساس سفارش و خواسته مشتري توليد و راه اندازي مي نمايد.

در اين  واحد كليه مراحل طراحي و فرآيند توليد شامل، طراحي، برش كاري، تراشكاري، رنگ آميزي، مونتاژ الكترونيك، برق و مكانيك منحصراً در داخل واحد صورت مي گيرد كه اين امر باعث نظارت بر كليه مراحل توليد و سرعت در تحويل سفارشات مي گردد و با توجه به روند تحقيقاتي موسسه، تنوع توليدات روز به روز بيشتر مي گردد.

عمده مشتريان ما عبارتند از واحدهاي :

1- توليد و بسته بندي ماكاروني و رشته فرنگي

2- بسته بندي حبوبات، ادويه جات و خشكبار

3- بسته بندي كيك و كلوچه و نان فانتزي

4- توليد و بسته بندي مواد شيميايي، سموم، بذر و ...

5- بسته بندي گوشت قرمز، مرغ و ماهي

6- بسته بندي قطعات خودرو، برق و كامپيوتر

7- توليد و بسته بندي زعفران، چاي، نبات و شيريني

8- توليد سلفون و پلاستيك و صنايع چاپ

9- صنايع رنگ و رزين، چسب و ...

 

 
   

Copyright © 2005-2012 - Charmeh Technology - All Right Reserved